TOP 10 Romantiskas randiņu idejas mājām

Lai attiecībās neiestātos rutīna, tās ir jākopj. Viens no efektīvākajiem veidiem kā nezaudēt dzirksteli, ir regulāri randiņi. Pētījumi pierāda, ka pat viens randiņš mēnesī palīdz uzturēt veselīgas un aizraujošas attiecības.

Randiņus varat plānot kopīgi, taču reizēm svarīgs ir pārsteiguma moments. Sarīkojot pārsteiguma randiņu, partnerim tiks sagādātas īpaši patīkamas emocijas. Tomēr bieži ir ļoti grūti izdomāt ko randiņā darīt. It sevišķi, ja laikapstākļi nav patīkami, lai dotos ārpus mājas. Pārdomātas un oriģinālas randiņu idejas atradīsies OpenMity randiņu spēlē “Randiņš Pārsteigums”.

randiņs

Randiņu idejas sadalītas 4 dažādās kategorijas, viena no tiem “Paliekam Mājās”. Dažas no tām atradīsiet zemāk, kur esam apkopojuši TOP 10 romantiskas randiņu idejas mājām.

P.S. Arī precētiem pāriem jāiet uz randiņiem.

 1. Oriģināls randiņš – mākslinieks ir ieradies

randiņuidejasmājās

Iegādājieties mākslas piederumus (kanva, molberts, otas, krāsas) un izpaužat savu radošumu. Pat, ja jums liekas, ka jums nav radošuma, tik un tā, tas būs lielisks veids kā izrauties no rutīnas, pasmieties un izbaudīt vienam otru. Visticamāk process būs daudz labāks par pašu rezultātu. Un tam tā jābūt, jo kā mēs zinām – laime ir ceļš nevis galamērķis. Smejieties, priecājieties un izbaudiet. Izmantojiet ne tikai otas, bet arī pirkstu galus, ļaujiet lai rokas jutekliski saskaras. Bet varat arī iet vēl tālāk – iegādājieties ķermeņu krāsas un apgleznojiet viens otru.

Lūk, pieejama arī gleznošanas meistarklase mājās pāriem: https://www.lieliskadavana.lv/originals-randins—gleznosanas-meistarklase-majas-art-wine

 

 1. SPA rituāls mājās

spamājās

Bieži SPA salonos var nesanākt izbaudīt vienam otra klātbūtni. Bet kāpēc gan nenoorganizēt SPA mājās?! Atmosfēru palīdzēs radīt mierīga mūzika, sveces un masāžas eļļa. Uzklāj tīrus pārvalkus gultai, lai tie būtu smaržīgi un mīksti. Parūpējies lai istabā būtu silti. Atmosfēru var padarīt arī seksīgāku, bet pirmkārt, jādara viss, lai relaksētos. Tas palīdzēs jums izbaudīt vienam otru īpašos apstākļos, neskatoties uz to, ka būsiet savās mājās. Papildiniet procesu ar tējas tasi vai sildošu kokteili.

Ka arī var palīdzēt masāžas Online kursi:

 

 1. Kopīga vanna

vanna kopā

Ejot vannā kopā, sanāk arī ietaupīt ūdeni 🙂 Iededziniet sveces, sagatavojiet putas vai smaržīgu vannas bumbu, kā arī neaizmirstiet par mierīgu mūziku patīkamam noskaņojumam. Pēc vannas palutiniet viens otru, iemasējot ādā krēmu vai losjonu. Būs ne tikai relaksējoši, bet arī romantiski.

 

 1. Romantisks kino vakars

ko paskatīties

Kino vakars mājās var būt arī īpašāks nekā kinoteātrī. Iekārtojiet ērtu vietu ar spilveniem un segām, padomājiet par baudāmām uzkodām un kokteiļiem. Maigs apgaismojums  – sveces vai virtenes palīdzēs radīt noskaņu. Ērti apgulieties apskaujot viens otru, tas noteikti būs daudz ērtāk un romantiskāk nekā kinoteātri. Vakars vēl īpašāks būs, ja izvēlēsieties pikantu kino. Ir daudz filmu, kas raisīs fantāzijas un nerātnas domas. Kopīgi izvēlieties filmu, kurā netrūkst seksa ainu.

 1. Kopīgi eksperimenti virtuvē/restorāns mājās

randiņu idejā

Cik bieži jūs gatavojat ēdienu kopā? Vai pārsvarā to gatavo viens no jums? Gatavošana kopā var būt kā romantisks pasākums, it sevišķi, ja mēģiniet pagatavot kaut ko jaunu. Izveidojiet mājās īstu restorānu, galdā liekot pagatavotos ēdienus un izrotājot galdu ar svecēm un ziediem.

Atrodiet jaunu recepti un pagatavojiet kopīgi kādu izaicinošu ēdienu. Varbūt kaut kas no Itālijas vai Vidusjūras virtuves, kas atgādinās par jūsu pēdējo ceļojumu?! Vai varbūt tomēr gribat mēģināt pagatavot suši? Lai padarītu vakaru pikantāku – gatavojiet vakariņas kaili! Spēlējieties ar ēdienu, šoreiz tas ir atļauts. Pirms novelkat drēbes, pārliecinieties, ka esat aizvēruši aizkarus. 😊

 

 

 1. Kokteiļu gatavošanas vakars – iejūties bārmeņa lomā.

romantisks vakars

Ir forši pamēģināt kaut ko jaunu, kā piemēram, iemācīties taisīt reibinoši gardus kokteiļus, tie var būt gan alkoholiski, gan bezalkoholiski. Ja nemāki tos pagatavot, ir pieejamas meistarklases, kur jūs kopā varēsiet apgūt kokteiļu gatavošanas mākslu un jaunu veidu kā vienam otru iepriecināt. Daudz kokteiļu receptes un pagatavošanas instrukcijas var atrast internetā. Varat mēģināt pagatavot viens otra vismīļāko kokteili. Kokteiļu gatavošana mājās var būt romantiskāka nekā spiešanās pārpildītā bārā.

 

 1. Vienkārši runājiet

randiņš

Kad jūs tā pa īstam esat izrunājušies? Nē, ne par bērniem, pienākumiem, problēmām vai sadzīvi. Bet par jums abiem. Par savām sajūtām un domām. Par savām vēlmēm un sapņiem.

Izklausās vienkārši, bet mēs tik bieži pavadām daudz laika telefonā, datorā vai pie ieslēgta TV. Pavadīt vairākas stundas, runājoties var ļoti labi pavadīt laiku. Turklāt, komunikācija un sarunas ir viens no attiecību stūrakmeņiem. Sākt sarunas par visdažādākajām tēmām palīdzēs sarunu spēles, izvēlieties īpaši pāriem paredzētās.

 

 1. Randiņš – Lomu spēles

lomu spēlē

Saplānojiet randiņu un pārsteidziet savu partneri ar ko pavisam negaidīto. Viena no interesantākajām priekšspēlēm ir lomu spēle, jo tā var uzbudināt jūsu primāro erogēno zonu – prātu. Iepriekš saplāno kas jūs būsiet un sagādā nepieciešamos tērpus, atribūtus un aksesuārus. Piemēram:

 • masieres/-re – klients/-e;
 • policists/-e – aizturētais/-ā;
 • pasniedzējs/-a – students/-e.
 1. Seksīgo spēļu vakars

spēļu vakars

Sarīko seksīgu spēļu vakaru divatā. Iegādājies kādu īpašu seksa spēli no openmity.lv vai improvizē ar klasiskām vērtībām – izmēģiniet kailo “Twister”, “Uno” ar izģērbšanos, palaidnīgu “Patiesība vai uzdrīkstēšanās”, kā arī daudzas citas spēles. Atliek tikai iedarbināt mazliet fantāzijas. Uzvarētājs tiek pie īpašas balvas, bet ieguvēji būsiet jūs abi.

Vai arī izmēģiniet spēli, kas īpaši izstrādāta pāriem, lai stiprinātu attiecības un labāk iepazītu viens otru.

 

 1. Vakariņas tumsā

vakariņas tumsā

Cilvēki maksā lielu naudu, lai dotos uz restorāniem, kuros tiek pasniegtas gardas maltītes, bet… piķa melnā tumsā. Ideja ir pastiprināt garšas un smaržas maņas, kas palīdzēs vēl vairāk izbaudīt maltīti. To viegli izpildīt mājās, tumsas vietā varat izmantot arī acu aizsējus.

Randins-parsteigums-OpenMity

Latest in our blog