Ko draugiem dāvināt kāzās?

Ko-uzdavinat-draugiem-kazas

Nereti ir ļoti grūti izdomāt ko interesantu uzdāvināt draugiem kāzās. Lielākā daļa vienkārši dāvina naudu aploksnītē. Mēs reiz domājām naudu paslēpt tosterī, jo kādreiz kāzās bija klasika dāvināt virtuves elektroniku, šķīvjus utt.

Bet kā pārsteigt pāri un uzdāvināt ko nestandarta un oriģinālu?

Jaunlaulātiem vienmēr novēl stipru un ilgu laulību. Bet kāds ir spēcīgas un ilgas laulības noslēpums? Viens no noslēpumiem, ko mēs pazīstam, ir bagātīga un daudzveidīga gultas dzīve. Tuvība ir ļoti svarīga veselīgām un ilgstošām attiecībām. Šeit lielisks “palīgs” ir pāru spēles, un nevis standarta galda spēles, bet gan pikantas spēles pāriem. Romantiskas spēles pāriem ir lielisks veids, kā:

  • pārvarēt mulsumu
  • ļauties kaislībām attiecībās
  • relaksēties, tās ved cauri kaislīgiem elementiem

Ar OpenMity pāru spēlēm pāris varēs gūt jaunas emocijas un pieredzi. Tā noteikti būs neaizmirstama dāvana kāzās draugiem, viņi to novērtēs 🙂

Ko uzdāvināt kāzu jubilejā vīram?Ko-uzdavināt-vīram-kāzu-jubilejā

Katra sieviete kāzu jubilejā cenšas pārsteigt vīru un uzdāvināt viņam ko neparastu un oriģinālu. Ar katru gadu šis uzdevums kļūst arvien grūtāks, lai vīru iepriecinātu un arī pārsteigtu ar jaunām emocijām un sajūtām. Romantiska dāvana kāzu jubilejā vīram būs lielisks un atmiņā paliekošs pārsteigums.

Lai saglabātu romantiku attiecībās, dažādība un kaisle gultas dzīvē ir neatņemama sastāvdaļa. Ja ar mīļoto cilvēku iestājusies neliela rutīna, kuru tā vien gribas pārtraukt un atgūt kādreizējo asumu vai gribas pamēģināt kaut ko jaunu, bet kautrējaties atklāt savas vēlmes mīļotajam cilvēkam, tad Jūs varat pārsteigt partneri ar seksīgu dāvanu.

Pikanta galda spēlē pārim būs lieliska dāvanas izvēle vīram kāzu jubilejā (spēle, kurā abi esat uzvarētāji un ieguvēji). Romantiskas spēles palīdzes relaksēties pēc smagas darba nedēļas.

Uzdāviniet viens otram košas emocijas!

Pikantas galda spēles pāriem ļaus jums dažādot jūsu intīmo dzīvi un svinēt vēl daudz kāzu jubileju. Ieskaties mūsu piedāvājumā – Latvijā ražotas spēles un dāvanas.

Dāvana topošai līgavai vecmeitu ballītēKo-uzdavinat-ligavai-vecmeitu-ballite

Vecmeitu ballītes parasti notiek ļoti jautri ar trakām aktivitātēm, spēlēm un uzdevumiem. Daļa no pasākumā pārsvarā vērsta uz gultas tēmu un akcentu. Kāda tam vēsture? Tiek uzskatīts, ka tajā diena topoša līgavā atvadās no brīvības un var iztrakoties. Nav brīnums, ka pirms kāzām ir ierasts organizēt vecmeitu ballītes, lai atzīmētu gaidāmo pasākumu un jautri pavadīt laiku ar savam draudzenēm.
Plānojot svētkus, līgavas draudzenēm dāvana vecmeitu ballītē ir svarīgs atribūts. Bet ko var uzdāvināt topošai līgavai?
Dāvanu izvēle ir plaša, ir daudz dažādi veidi un iespējas, kā iepriecināt jauno līgavu. Draudzenēm vienmēr gribas pārstieg līgavu un uzdāvināt oriģinālas un interesantas dāvanas.
Viens no variantiem ir pikantas dāvanas. Pikantas spēles var būtu ļoti aktuāla dāvana vecmeitu ballītē topošajai sievai.

Pikantas un jutekliskas spēles ir lielisks mājiens tam, ka laulību dzīves sākums ir kopīgā piedzīvojuma sākums.

OpenMity-jaunumi-un-blogs

Agnese

OpenMity radītāja

Kā jau ikkatrs pāris, arī mēs dažreiz ieslīgstam ikdienas rūpēs par darbiem, bērniem, esam noskrējušies un attiecību izkopšana paliek otrajā plānā. Bet tā tam nevajadzētu būt, tāpēc esam radījuši produktus, kuri palīdz pāriem ļauties romantiskiem mirkļiem kopā.

Mēs vēlamies, lai ikkatra pāra saikne kļūtu aizvien stiprāka. Mūsu erotiskās spēles pāriem radītas, lai seksā atjaunotu to, kas nedaudz pieklusis, un atklātu to, kas pat prātā nebija ienācis.

Latest in our blog